Before the Storm

life-is-strange-before-the-storm-blade

Цікаві все ж таки стосунки в мене з серією Life is Strange. Оригінальна гра з першої спроби мені категорично не сподобалася. Через деякий час я вирішив дати їй ще один шанс і у підсумку змінив своє ставлення на протилежне. Коли вийшла Before the Storm, я послідовно натрапив на декілька негативних відгуків. Мовляв, даремно DONTNOD віддала розробку “лівій” студії, яка все спаплюжила. Тоді мене це відштовхнуло. І тільки зараз я пограв в пріквел сам, щоб з’ясувати – все з ним добре.

Deck Nine все зробила професійно. Відносно бюджетний підхід з максимальним реюзом локацій виправдовується детальним розвитком персонажів і вправними емоційними маніпуляціями. Хай анімації місцями відверто “лялькові”, а деякі сцени затягнуті – історія все одно торкає.

Чудово, що Хлоя одночасно бунтарка і тонкий ліричний герой. Вона повертається то одним боком, то другим, постійно змінюючи сприйняття самої себе, ситуацій і інших героїв. А бонусний епізод з іще підлітками Хлоєю і Макс взагалі змусив пустити сльозу – настільки я прив’язався до цієї драматичної пари.

Окремо хочеться відзначити головну музичну тему від гурту Daughter. Як на мене, це ідеальний літній трек: специфічно ледачий, розслаблений, трохи романтичний, але с прихованою гірчинкою – бо літо і все добре, що в ньому є, зажди закінчується.

Advertisements

Коментар?..

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s