Solo

solo_teaser_trailer_thumb_native_53989746

Пам’ятаю як мені сподобався трейлер Rogue One, а ось сам фільм опинився так собі. Одразу під час перегляду легко помічалися епізоди, які хотілося б виправити, доробити (ніхто не пояснить про це краще за Халка).

З Solo вийшло навпаки. Офіційні трейлери виглядали слабкіше за фанатські варіанти, але фінальний результат – навіть враховуючи ну дуже проблемний продакшен – виявився хорошим.

Тут тобі і елементи оріджин-сторі: Соло отримує прізвище, Соло знайомиться з Чуві, Соло одержує свій бластер… І багато фан-сервісу. І вдале використання жанрових штампів вестерну. Актори всі на місцях (в тому числі і Емілія Кларк). Є баланс між драмою і гумором.

Вийшло бадьоро і непогано. Я дивився з задоволенням. Але правда життя в тому, что для Star Wars недостатньо бути просто хороший фільмом.

Зараз йде багато розмов, що в поганих зборах винен слабкий маркетинг. І він у Solo дійсно був так собі. Тількі-но і сам фільм не обіцяв нічого неймовірного. За п’ятибальною шкалою сподівань: десь на трієчку з плюсом. Для пересічного глядача це вочевидь не особливо приваблива історія. А для фана Star Wars?

А з фанами Star Wars важко. Немалий відсоток цієї публіки туго сприймає щось нове через особистий консерватизм. Дехто ніяк не може відчепитися від старих акторів і/або персонажів, у інших вмикається схований расизм, коли вони бачать що Star Wars – це вже не кіно про/для білих чоловіків.

Тому Disney мені зараз трохи нагадує власно Хана, який крутить авантюри, сподіваючись на добрий результат. Світ змінюється, обставини теж і до цього треба пристосовуватися, відповідно змінюючи зміст наративу. Цікаво, що нам покажуть далі.

L3bot

Advertisements

Коментар?..

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s